Gabinet ginekologiczny w Warszawie

Ginekolog Anna Włodarczak to wybitny specjalista w dziedzinie ginekologii, ginekologii dziecięcej oraz endokrynologii, oferujący swoje usługi w Warszawie. Doktor Włodarczak jest znana z indywidualnego podejścia do każdej pacjentki, zapewniając kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

W zakresie ginekologii, oferuje leczenie zachowawcze, kwalifikację do leczenia operacyjnego, a także doradztwo w zakresie antykoncepcji. Ponadto, zapewnia porady, badania i profilaktykę, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki raka szyjki macicy, w tym szczepień. Leczenie nadżerek i wsparcie dla kobiet w okresie klimakterium to kolejne obszary jej specjalizacji.

W ramach położnictwa, doktor Włodarczak oferuje diagnostykę wczesnej ciąży, prowadzenie ciąży, ultrasonograficzne badania USG, ocenę rozwoju ciąży, a także opiekę po porodzie. Jej podejście charakteryzuje się skrupulatnością i empatią, co czyni ją godną zaufania specjalistką dla przyszłych matek

NAZWA FIRMY Ginekolog dziecięcy Anna Włodarczak
ADRES Krasińskiego 16, 00-001 Warszawa
TELEFON 22 869 93 16
URL doktor.waw.pl
Doktor Anna Włodarczak jest ceniona w Warszawie za swoje profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu jej pacjentki mogą liczyć na najwyższy standard opieki zdrowotnej w zakresie ginekologii i położnictwa.

pomoc

Dojazd

Link do mapy: Ginekolog